TE-FOOD podpisało umowę partnerską z QSM Sp. z o.o.

13.08.2018

TE-FOOD podpisało umowę partnerską z QSM Sp. z o.o. w celu zapewnienia potencjału sprzedażowego i wdrożeniowego potencjalnym klientom z branży spożywczej w Polsce.

 

QSM (Quality Safety Monitoring) to polska firma świadcząca usługi związane z zastosowaniem prawa żywnościowego w przedsiębiorstwach przemysłu spożywczego, w tym gastronomii, pomagając w zapewnieniu wymogów bezpieczeństwa żywności. QSM oferuje merytoryczne wsparcie w ocenie i dostosowywaniu infrastruktury i procesów produkcyjnych do wymagań jakości. QSM opracowuje projekty technologiczne i spójną dokumentację systemową. QSM jest godnym zaufania partnerem, który zapewnia praktyczne i rzetelne doradztwo w zakresie zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności na każdym etapie działalności firmy, w tym w łańcuchu dostaw żywności.
Prezesem spółki jest Joanna Chociłowska-Chołuj, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego, Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi, specjalista w zakresie stosowania prawa żywnościowego w przemyśle spożywczym. Swoje 22-letnie doświadczenie zawodowe zdobywała w wiodącej na polskim rynku spółdzielni mleczarskiej poprzez zarządzanie procesami produkcji, laboratoriami oraz we wdrożeniach systemów jakości i ich nadzorowaniu oraz obecnie prowadzonej działalności w zakresie doradztwa merytorycznego dla zakładów przetwórczych branży spożywczej i gastronomii.
Rynek żywności wspierany przez systemy jakości w nadzorze łańcucha dostaw, dzięki wdrożeniu systemu blockchain, będzie w stanie osiągnąć ogromny sukces w procesach identyfikowalności i przejrzystości dostaw żywności.
Dzięki podpisanemu porozumieniu pomiędzy QSM i TE-FOOD system blockchain będzie mógł być wdrożony w Polsce w obszarach świeżych produktów, takich jak mleko, jaja i mięso.
Partnerstwo to kolejny krok w strategii TE-FOOD, aby stać się największym międzynarodowym dostawcą rozwiązań opartych na świeżej żywności opartej na blockchain.

 

https://medium.com/te-food/te-food-partners-with-qsm-to-enter-poland-6e5a9f476c6c