QSM & TE-FOOD - Blockchain - Wprowadzanie nowych możliwości

16.08.2018

W chwili obecnej w Polsce trudno znaleźć praktyczne wytłumaczenie na czym dokładnie polega system blockchain. Dlaczego? Ponieważ w Polsce w odróżnieniu od reszty świata jest to technologia, która stosunkowo niedawno ujrzała światło dzienne i trudno znaleźć jej zastosowanie w życiu codziennym, lecz to nie oznacza, że jest znikome. Wręcz przeciwnie, system blockchain, który przez miliony osób na świecie jest nazywaną Technologią Przyszłości posiada ogromną liczbę zwolenników w naszym kraju. Wraz z każdą aktualnością będziemy chcieli zapoznawać Państwa jak praktycznie korzystać z systemu Blockchain, jakie pozytywne skutki, a za tym idące oszczędności, wywołuje wprowadzanie innowacyjnej technologii w Polsce i na świecie oraz jakie możliwości dostarczy Firma QSM SP. Z O.O. wraz z Te-Food International GmbH. na rynku żywności.
Firmą z branży spożywczej, zajmującą się wprowadzaniem technologii blockchain jest wcześniej wymieniona firma Te-Food International GmbH., która daje rozwiązanie identyfikujące gospodarstwa rolne, przetwórców, obejmując działania logistyczne, jakościowe i zarządzające danymi w łańcuchu dostaw żywności na szeroką skalę w takich krajach jak np. Węgry, Wietnam, Włochy, Stany Zjednoczone, Korea Południowa, Wielka Brytania i od niedawna – Polska.

Wdrażanie najlepszych rozwiązań

Dzięki naszym wspólnym działaniom jesteśmy w stanie wdrożyć opłacalne oprogramowanie i narzędzia identyfikacyjne, które umożliwiają transparentność informacji od żywego inwentarza do opakowań świeżych produktów spożywczych w całym łańcuchu dostaw. Świeże produkty spożywcze w handlu detalicznym można połączyć z ich źródłem pochodzenia oraz informacjami związanymi z bezpieczeństwem żywności. Mając w naszych rękach nowe możliwości, jesteśmy w stanie zadbać o  kompleksowe bezpieczeństwo żywności, wyeliminowanie oszustwa w branży spożywczej, a przede wszystkim obniżyć koszty utrzymania przedsiębiorstw.
Firma QSM SP. Z O.O. podpisała umowę z firmą Te-Food International GmbH. w związku z możliwością realizacji wdrożeń innowacyjnych w branży spożywczej. QSM SP. Z O.O. jest jedną z pierwszych firm na polskim rynku żywnościowym promującą technologię blockchain. Wspólnym celem jest uświadomienie klienta, że zastosowanie odpowiednich aplikacji, poprawi dokładność w łańcuchu dostaw do konsumenta, a tym samym utrzymanie jakości towaru.

Qsm Blockchain (1)

Wkrótce nasza strona ulegnie przeobrażeniu w celu lepszego zapoznania Państwa z potencjałem nowego projektu. W przypadku pytań lub zawarcia współpracy, zapraszamy do kontaktu.

Pozdrawiamy,

Zespół QSM Sp. z o.o.

Home